Warsztaty nt. pomocy de minimis w dn. 6 marca 2008

Wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych beneficjentów pomocy de minimis, serdecznie zapraszamy na warsztaty szkoleniowe prowadzone przez specjalistów w tym zakresie. Proponujemy Państwu udział w jednodniowych warsztatach szkoleniowych nt. „Pomocy de minimis” organizowanych w dniu 6 marca 2008 (czwartek) w Warszawie o godz. 11.00. (ul. Rakowieckia 36, sala 321, w budynku Instytutu Biotechnologii i Przemysłu Rolno-Spożywczego).

Warsztaty szkoleniowe będzie prowadziła pani Luiza Klimczak z firmy konsultingowej Lege Artis Konsulting, która zajmuje się m.in. pomocą w składaniu wniosków o pomoc de minimis, jest zatem niewątpliwie ekspertem odnośnie warunków i trybu przyznawania tej pomocy.

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach szkoleniowych. Poniżej do pobrania szczegółowy program oraz karta zgłoszeniowa. Prosimy zwrócić uwagę, iż duża część warsztatów przeznaczona jest na odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości.

 Informujemy, iż liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona i wynosi 20 osób. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.