SDŚ

30 maja Światowy Dzień Soku – Świętujmy do razem!

28.05.2024

Kategoria:

DZIĘKI XIV EDYCJI PROJEKTU „5 PORCJI WARZYW, OWOCÓW LUB SOKU” DOFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU PROMOCJI OWOCÓW I WARZYW ORAZ PRZY WSPARCIU CZŁONKÓW KUPS, MOGLIŚMY ZAINICJOWAĆ WIELE AKTYWNOŚCI DOTYCZĄCYCH ŚWIĘTOWANIA ŚWIATOWEGO DNIA SOKU:

  • O sokach i ich drogocennych wartościach będzie można przeczytać w ponad 560 serwisach online oraz 20 dziennikach grupy Polska Press
  • Artykuł o płynnej porcji zdrowia, jaką są soki ukaże się w Zwierciadlo.pl.
  • Z okazji sokowego święta zostanie opublikowany odcinek podcastu RE:SET z udziałem eksperta w portalu Medonet.pl.
  • Ekspert w materiale dla ONETu wskaże drogę do zdrowej diety dzięki regularnemu spożywaniu 5 porcji warzyw, owoców i soku.
  • W kampanię zaangażowało się również 9 influencerów, którzy przybliżą jak zadbać o siebie pijąc soki oraz podzielą się relacją z sokowego eventu z serca wareckich sadów.
  • Publikacje o naszym wydarzeniu znajdą Państwo również w prasie i na portalach.

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO AKTYWNEGOO WŁĄCZENIA SIĘ DO ŚWIĘTOWANIA ŚWIATOWEGO DNIA SOKU ORAZ DO DZIELENIA SIĘ TYMI INFORMACJAMI.

Aktywności związane z Dniem Soku będzie można śledzić także na naszych kanałach Social Media:

Facebook: https://www.facebook.com/apetytnapolskie/

Instagram: https://www.instagram.com/apetytnapolskie/

oraz na stronie: www.apetytnapolskie.com

#światowydzieńsoku

Stowarzyszenie KUPS wraz z Członkami KUPS podejmuje wszelkie niezbędne działania aby wspierać branżę sokowniczą w Polsce, stawiając sobie za cel przede wszystkim poprawę jakości soków oraz promocję całej kategorii produktów. Dzięki wspólnym projektom Polska i działający tu producenci soków mogą pochwalić się doskonałymi wynikami rynkowymi w obszarze produkcji i dystrybucji soków. Jak wskazują badania realizowane przez AIJN, Polska jako jeden z nielicznych krajów w UE notuje stabilizację konsumpcji soków.

Zapraszamy do czytania i dzielenia się informacjami na portalach, słuchania podcastu, oglądania wideo oraz śledzenia relacji, które ukażą się w mediach!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY W DNIU 30 MAJA DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA
ŚWIATOWEGO DNIA SOKU

Kategorie: