Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > 9 edycja targów WorldFood Poland, 18-20 kwietnia 2023 r., Warszawa

9 edycja targów WorldFood Poland, 18-20 kwietnia 2023 r., Warszawa

Stowarzyszenie KUPS objęło patronatem 9 edycję targów WorldFood Poland, które odbędą się w dniach 18-20 kwietnia 2023 r. w halach EXPO XXI w Warszawie.

W dniach 18-20 kwietnia 2023 r. w halach EXPO XXI w Warszawie odbędzie się kolejna, IX edycja targów WorldFood Poland, które od początku swojego istnienia pretendują do najważniejszego oraz największego wydarzenia biznesowego sektora spożywczego w Polsce i w tej części Europy.

Targi WorldFood Poland to wydarzenie stricte biznesoweskierowane do przedstawicieli branży spożywczej. Najważniejszym punktem targów są niezliczone rozmowy przy stoiskach bogatych w tradycyjne oraz innowacyjne produkty spożywcze i napoje z całego świata. Jest to idealne miejsce do nawiązywania nowych relacji biznesowych, wymiany kontaktów przy odbywających się degustacjach oraz warsztatach kulinarnych z udziałem słynnych szefów kuchni. WorldFood Poland to najlepsze miejsce dla producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców działających w sektorze spożywczym. Wg deklaracji Wystawców po udziale w targach w WorldFood Poland 2022, ponad 82% wystawców nawiązało znaczące dla firmy kontakty, a 88% wystawców poleca udział w targach WFP swoim kontrahentom.

Zapraszamy do uczestnictwa.

Więcej informacji na stronie www.worldfood.pl