Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Forum Rynku Spożywczego i Handlu, 7-8 listopada 2022r., Warszawa

Forum Rynku Spożywczego i Handlu, 7-8 listopada 2022r., Warszawa

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) zostało partnerem instytucjonalnym Forum Rynku Spożywczego i Handlu, który odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2022 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to doroczna okazja do spotkania i dyskusji w jednym miejscu przedstawicieli największych firm sektora spożywczego i HoReCa: producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców, a także osób z rządu i organizacji branżowych mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym. Spotkania każdego roku przynoszą uczestnikom i słuchaczom konstruktywne wnioski, diagnozy dotyczące kształtu i perspektyw rozwoju jednej z największych gałęzi gospodarki w naszym kraju – branży spożywczej oraz handlowej i HoReCa.

Najgorętsze tematy, którymi żyje polska branża rynku spożywczego, handlu i HoReCa będą omawiane podczas dwóch dni najważniejszego forum, które odbędzie się w Warszawie 7-8 listopada. W wydarzeniu udział wezmą przede wszystkim przedstawiciele największych handlowych marek w Polsce, liderzy z rynku spożywczego, biznesowi eksperci. Usłyszymy ich w kilkunastu sesjach tematycznych → zarejestruj się i dołącz do debat oraz kuluarowych spotkań.

Więcej informacji na stronie www: https://www.frsih.pl/2022/pl/