Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > II edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw, 14-16 kwietnia 2015 r. Warszawa

II edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw, 14-16 kwietnia 2015 r. Warszawa

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) objęło patronatem II edycję Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw, które odbędą się w dniach 14-16 kwietnia 2015 roku w Wystawienniczym Centrum EXPO XXI W Warszawie.

W dniach 14-16 kwietnia 2015 r. w Warszawie po raz drugi odbędą się Międzynarodowe Targi WorldFood Warsaw. Wydarzenie to jest szansą dla branży spożywczej i stwarza możliwość zapoznania się z szeroką ofertą produktów z Polski, Europy i świata, jak również rozwiązaniami dostępnymi w branży produkcji żywności. Honorowy patronat nad imprezą objął prezes Agencji Rynku Rolnego.

Na targi WorldFood Warsaw 2015 zapraszamy profesjonalistów związanych z branżą produkcji żywności. Wystawcami są zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem produkcji. Podczas trwania targów osoby związane z branżą będą miały możliwość nawiązania nowych kontaktów i poszerzenia obecnych, ocenienia zapotrzebowania rynku na ich produkty czy usługi oraz śledzenia globalnych trendów. 

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie: www.worldfood.pl.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Szpaderska
Manager Targów WorldFood Warsaw
tel.: +48 22 395 66 93
e-mail:

Pliki do pobrania: