Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Konferencja Juice Summit 2013, 1-2 października 2013 r., Bruksela

Konferencja Juice Summit 2013, 1-2 października 2013 r., Bruksela

W dniach 1-2 października AIJN, w połączeniu z SGF International i EQCS zorganizują konferencję  Juice Summit 2013 w Brukseli, w Belgii.

W ramach tej inicjatywy chcą zapewnić dynamiczne forum dla wszystkich podmiotów i ich dostawców z branży sokowniczej, oferując solidną alternatywę dla istniejących już komercyjnych konferencji. Summit Juice jest organizowane przez i dla branży po przystępnej cenie.

Podczas konferencji odbędą się Walne Zgromadzenie AIJN i SGF, co gwarantuje obecność znanych ekspertów branżowych, ale również pozwoli na optymalizację czasu i kosztów podróży dla przedstawicieli firmy.

Konferencja odbędzie się po seminarium Corporate Social Responsibility (CSR) dla branży soków owocowych. Seminarium będzie oznaczać rozpoczęcie działań Platformy CSR projektu mającego na celu ustalenie efektywnej platformy dla ułatwienia szerokiego dialogu między firmami i zainteresowanymi stronami, np. dostawcami surowców we wszystkich kwestiach związanych z CSR w europejskim przemyśle sokowniczym. AIJN jest częścią konsorcjum odpowiedzialną za ten projekt, który jest współfinansowany przez Komisję Europejską.


Wszystkie praktyczne informacje w odniesieniu do rejestracji i zakwaterowania Hotel można już znaleźć na stronie internetowej szczytu www.juicesummit.org/2013