Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Konferencja KUPS, “Branża sokownicza – stan na dzisiaj, prognozy na jutro”, 08.09.2021 Hotel Boss Warszawa

Konferencja KUPS, “Branża sokownicza – stan na dzisiaj, prognozy na jutro”, 08.09.2021 Hotel Boss Warszawa

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) serdecznie zaprasza na stacjonarną sezonową Konferencję pt. „Branża sokownicza – stan na dzisiaj, prognozy na jutro”, która odbędzie się w dniu 8 września 2021r. w godz. 14:30-01:00 w Hotelu Boss, ul. Żwanowiecka 20 w Warszawie. Po zakończeniu Konferencji zapraszamy na kolację oraz rozmowy kuluarowe.

Stowarzyszenie KUPS organizuje sezonową Konferencję w mniejszym gronie, dostosowanym do obostrzeń epidemiologicznych oraz wymagań sanitarnych. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz uiszczenie opłaty konferencyjnej.

Konferencja będzie okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami na rynku produktów sokowniczych i podsumowaniu bieżącego sezonu. Tradycyjnie uaktualnimy informacje nt. rynku soków zagęszczonych i soków NFC w Polsce i na świecie, w szczególności rynku tureckiego.

Konferencja będzie również okazją do zapoznania się z zaktualizowanymi bieżącymi i przyszłymi obowiązkami przedsiębiorców nakładanych przez UE, w szczególności w kontekście proponowanych zmian dyrektywy sokowej. Natomiast panel dyskusyjny umożliwi wymianę  wszelkich bieżących sezonowych informacji i zagadnień.

Serdecznie zapraszamy do aktywnej sponsorskiej współpracy wszystkich zainteresowanych, prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem KUPS.

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w Hotelu Boss –  w tym celu prośba o kontakt z Hotelem: oraz tel. 22 51 66 100 lub 22 51 66 200

Na hasło „Konferencja KUPS” preferencyjna cena noclegu. Zapraszamy do skorzystania!

Poniżej zaproszenie wraz z programem konferencji.

Rejestracja pod linkiem: https://forms.gle/i7UjUzcyHYHi8Wys7

Pliki do pobrania: