Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Konferencja KUPS pt. “Branża sokownicza – stan na dzisiaj, prognozy na jutro”, 06.09.2022 Hotel Boss

Konferencja KUPS pt. “Branża sokownicza – stan na dzisiaj, prognozy na jutro”, 06.09.2022 Hotel Boss

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) serdecznie zaprasza na sezonową Konferencję pt. „Branża sokownicza – stan na dzisiaj, prognozy na jutro”, która odbędzie się w dniu 6 września 2022r. od godz. 14:30 w Hotelu Boss, ul. Żwanowiecka 20 w Warszawie. Po zakończeniu Konferencji zapraszamy na kolację oraz rozmowy kuluarowe.

Patronatem Honorowym konferencję KUPS objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wicepremier Henryk Kowalczyk.

Stowarzyszenie KUPS organizuje sezonową Konferencję w mniejszym gronie polskich przetwórców z branży sokowniczej. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz uiszczenie opłaty konferencyjnej.

Konferencja będzie okazją do zapoznania się z aktualnymi informacjami z rynku produktów sokowniczych i podsumowaniu bieżącego sezonu. Tradycyjnie uaktualnimy informacje nt. rynku soków zagęszczonych i soków NFC w Polsce i na świecie.

Konferencja będzie również okazją do zapoznania się z zaktualizowanymi bieżącymi i przyszłymi obowiązkami przedsiębiorców nakładanych przez unijna i krajową administrację. Natomiast panel dyskusyjny umożliwi wymianę  wszelkich bieżących informacji i opinii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnej sponsorskiej współpracy. Prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem KUPS.

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z noclegu w Hotelu Boss https://www.hotelboss.pl/ –  w tym celu uprzejmie prosimy o kontakt z Hotelem: oraz tel. 22 51 66 100 lub 22 51 66 200

Na hasło „Konferencja KUPS” preferencyjna cena noclegu. Zapraszamy do skorzystania!

Poniżej zaproszenie wraz z programem konferencji.

Rejestracja dostępna pod linkiem: https://forms.gle/Yzyq2R1ZhMutL4dN8

Pliki do pobrania: