Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Konferencja “Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego” 8.10.2015 r. Wrocław

Konferencja “Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego” 8.10.2015 r. Wrocław

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) objęło patronatem konferencję  “Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego”, która odbędzie się w dniu 8października 2015 r., we Wrocławiu.

Każdy właściciel firmy produkcyjnej jest narażony na wzrost zużycia energii i kosztów podczas rozwijania swojego biznesu. Na konferencji „Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego” będzie miał szansę dowiedzieć się, jak go zminimalizować i jak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojego przedsiębiorstwa.

Na spotkaniu będzie możliwość poznania nowych metod zarządzania i rozwiązań dotyczących kontroli zużycia energii, sposobów na zmniejszenie wydatków i posłuchania o nowych energooszczędnych metodach produkcji.

Na konferencji poruszane będą tematy takie jak: polityka i przepisy energetyczne, zarządzanie i redukcja kosztów przedsiębiorstwa, automatyzacja procesów w przedsiębiorstwie, nowe technologie, energooszczędne metody produkcji, dobór dostawcy, brokera, dystrybutora energii i wiele innych.

W programie m.in.:

l  Systemy wsparcia efektywności energetycznej – Katarzyna Rawicka, Asystent ds. Audytów Energetycznych, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

l  Polska Chemia jako przemysł energochłonny: kondycja, perspektywy, wyzwania – Paweł Kwiecień, Specjalista ds. Komunikacji, Polska Izba Przemysłu Chemicznego;

l  Strategie oszczędzania energii w przedsiębiorstwach średniej skali – Marek Przychodzeń, Współwłaściciel i menedżer spółki EIDOS Sp. z o.o.;

l  Praktyczne zastosowanie projektów oszczędności energii na przykładzie „Kropli Beskidu”
w Tyliczu – Tadeusz Turek, Kierownik Utrzymania Ruchu Zakładu Butelkowania Wód Mineralnych Coca-Cola HBC Polska;

l  Bogusław Kapała – Dyrektor Służby Utrzymania Zakładów, NOWY STYL GROU.

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli, prezesów i dyrektorów  zarządzających przedsiębiorstwami o dużym zużyciu energii, dyrektorów ds. zarządzania nieruchomościami, właścicieli i zarządców obiektów, dyrektorów i kierowników technicznych, kierowników działów automatyki, elektrycznych, specjalistów ds. energetycznych, specjalistów ds. diagnostyki urządzeń, dyrektorów produkcji, osób odpowiedzialnych za automatyzację procesów i urządzeń, managerów utrzymania ruchu, dyrektorów ds. rozwoju i inwestycji, dyrektorów finansowych, dyrektorów administracyjnych, osób odpowiedzialnych za instalacje sprężonego powietrza i ogrzewanie, za zakupy energii, wdrażanie nowych technologii w firmie oraz do potencjalnych nabywców nowych technologii energetycznych.

Konferencję objęły patronatem Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy, Polska Izba Przemysłu Chemicznego i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny!

 

REJESTRACJA

 WIĘCEJ INFORMACJI

Serdecznie zapraszamy!

 

kontakt:

Karolina Seliga

+48 720 911 823