Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Konferencja pt.: “Wpływ nowego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) na działalność przedsiębiorców z branży spożywczej”, 29.11.2017r.,Warszawa

Konferencja pt.: “Wpływ nowego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) na działalność przedsiębiorców z branży spożywczej”, 29.11.2017r.,Warszawa

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) objęło patronatem konferencję PFPŻ pt.”Wpływ nowego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) na działalność przedsiębiorców z branży spożywczej”, która odbędzie się w dniu 29 listopada 2017 roku w Biurowcu Oxford Tower Warszawa.

24 maja 2016 r. weszło w życie unijne Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Zastąpi ono przepisy dotychczasowej polskiej ustawy o ochronie danych osobowych.

Nowe przepisy przyjęte zostały w formie rozporządzenia, co oznacza bezpośrednie stosowanie przepisów przez wszystkich przedsiębiorców przetwarzających dane osobowe na terytorium Unii Europejskiej.

RODO wejdzie w życie bez konieczności implementacji polską ustawą. Wszystko w celu ujednolicenia zasad ochrony danych osobowych w Unii Europejskiej.

Rozporządzenie to największa zmiana w podejściu do ochrony danych osobowych od dwudziestu lat – jej konsekwencje są bardzo poważne dla funkcjonowania przedsiębiorstw.

Koszt udziału 350 zł + 23 % VAT.

Celem konferencji jest upowszechnianie i propagowanie nowych regulacji dotyczących rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) w branży żywnościowej.

Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

  • Jaką rolę pełnią firmy z branży spożywczej w świetle RODO?
  • Co robić w razie wycieku danych?
  • Czy profilowanie jest przyszłością w zakresie danych osobowych?
  • Jak przedsiębiorcy powinni przygotować się do zmian?
  • Jakiego rodzaju konsekwencje przewidują nowe przepisy?

Poniżej program konferencji oraz formularz rejestracji.

Zapraszamy, liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji na stronie: www.pfpz.pl

W przypadku pytań proszę o kontakt:

Monika Jonczak, Dyrektor Marketingu

                                                     tel.: +48 22 830 70 55, email:

Pliki do pobrania: