Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Kongres Nowoczesnej Dystrybucji – Kupcy i Dyrektorzy 16 sieci, 18.11.2019, Warszawa

Kongres Nowoczesnej Dystrybucji – Kupcy i Dyrektorzy 16 sieci, 18.11.2019, Warszawa

Stowarzyszenie KUPS objęło patronatem Kongres Nowoczesnej Dystrybucji organizowany przez Polską Organizację Handlu i Dystrybucji (POHiD), który odbędzie się w dniu 18.11.2019 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre w Warszawie.


Kongres Nowoczesnej Dystrybucji to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez POHiD z udziałem prezesów 16 międzynarodowych sieci handlowych, którzy – jako prelegenci – wyznaczą strategiczne kierunki działania sektora handlu w Polsce w trzech obszarach:

  • nowe technologie i transformacja cyfrowa
  • nowy model biznesu
  • perspektywy współpracy handlu, przetwórstwa i dystrybucji

Dodatkowo unikatowość Kongresu stanowi udział Kupców i Dyrektorów Handlowych z 16 największych sieci handlowych, którzy w specjalnej strefie kupców prowadzić będą rozmowy na temat zasad współpracy. Swoją obecność potwierdziła liczna grupa decydentów i kadry zarządzającej odpowiedzialnej za rozwój nowych technologii w sieciach.

Kongres to platforma do dialogu z przedstawicielami rządu i administracji państwowej, wymiany doświadczeń z liderami rynku, dyskursu z wybitnymi ekspertami oraz nawiązania relacji biznesowych.

Podczas uroczystej Gali sieci handlowe nagrodzą m.in. najlepsze firmy start-up z obszaru nowych technologii.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie internetowej: https://dystrybucja.pl/