Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Polish Food Expert Forum – 30 października 2012, Warszawa

Polish Food Expert Forum – 30 października 2012, Warszawa

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło patronatem honorowym Polish Food Expert Forum pt. „Chiny, nowe możliwości eksportu słodyczy i napojów”, organziowane przez OpenLinks, które odbędzie się w dniu 30 października 2012 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Będzie to już trzecie wydarzenie z cyklu konferencji, których celem jest propagowanie dywersyfikacji eksportu branży spożywczej, a tym samym poszukiwania nowych rynków zbytu. W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 przedstawicieli zarządów firm branży spożywczej, najważniejsze stowarzyszenia i izby branżowe oraz reprezentanci administracji rządowej, którzy opowiedzą o aktualnych instrumentach wsparcia eksportu.

POLISH FOOD EXPORT FORUM będzie również stanowić idealną okazję do poszerzenia informacji na temat możliwości inwestycyjnych w Chinach i innych perspektywicznych krajach oraz przybliżenia szans i ewentualnych zagrożeń  dla branży spożywczej wynikających z wejścia na nowy rynek zbytu. Uczestnicy będą mieli także możliwość zapoznania się z doświadczeniami polskich przedsiębiorstw, którym udało się zaistnieć w Chinach.

Podczas Forum przedstawiciele kierownictwa Ministerstwa Gospodarki oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi opowiedzą o perspektywach eksportu polskich produktów spożywczych. Reprezentant kierownictwa Agencji Rynku Rolnego omówi zaś w jaki sposób będzie można skorzystać z najnowszych funduszy promocyjnych w zakresie eksportu. W trakcie Forum partnerzy spotkania przedstawią również uczestnikom najważniejsze kwestie dotyczące finansowania inwestycji, gwarancji handlowych i aspektów prawnych w eksporcie do Chin. Podczas debaty ekspertów w której wezmą udział przedstawiciele największych stowarzyszeń branżowych oraz przedstawiciel Hong Kong Trade Development Council, poddane do dyskusji zostaną tematy związane z perspektywą eksportu polskich produktów spożywczych do Chin.

Udział w wydarzeniu dla przedstawicieli firm z branży spożywczej jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie forum: www.foodforum.com.pl.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w poniższym pliku.

 

 

Pliki do pobrania: