Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Seminarium “Nowe narzędzia w prawie o odpadach, opakowaniach i odpadach opakowaniowych” – 26.11.2013 r., Warszawa

Seminarium “Nowe narzędzia w prawie o odpadach, opakowaniach i odpadach opakowaniowych” – 26.11.2013 r., Warszawa

Stowarzyszenie KUPS jest partnerem seminarium pt. „Nowe narzędzia w prawie o odpadach, opakowaniach i odpadach opakowaniowych”, organizowanego Stowarzyszenie Polska Koalicja Przemysłowa na Rzecz Opakowań Przyjaznych Środowisku EKO-PAK oraz Krajowa Izba Gospodarcza przez które odbędzie się w dniu 26 listopada br. w Warszawie.

Celem seminarium będzie analiza możliwych rozwiązań praktycznych  świetle spodziewanej wkrótce zmiany prawa o opakowaniach: z początkiem 2014 roku wejdzie w życie Nowa Ustawa o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi. Ponadto, w styczniu 2013 roku weszły w życie nowe przepisy o odpadach, które wprowadziły wiele istotnych zmian w systemie zagospodarowania odpadów w Polsce, w tym wprowadzenie obowiązkowego rejestru dla przedsiębiorców czy nowe produkty, dotyczące m.in., uznania przedmiotu lub substancji za produkt uboczny.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do p. Agnieszki Jaworskiej lub fax: (22) 258 56 55.

Poniżej zaproszenie, program seminarium wraz z formularzem zgłoszeniowym.

 

Pliki do pobrania: