Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Targi Packaging Innovations 2023, 20-22.09.2023, Kraków

Targi Packaging Innovations 2023, 20-22.09.2023, Kraków

Stowarzyszenie KUPS objęło patronatem Targi Packaging Innovations 2023, które odbędą się w dniach 20-21 września 2023 w EXPO KRAKÓW.

Organizatorzy Targów Packaging Innovations doskonale wiedzą, że kluczem otwierającym bramy sukcesu jest bezpośredni kontakt z partnerem biznesowym. Przyszedł czas na ułatwienie tego kontaktu oraz na otwarcie nowych rynków zbytu wszystkim uczestnikom. Dzięki swojej lokalizacji i dostępności komunikacyjnej Kraków jest też bardzo atrakcyjny dla przedsiębiorców ze Słowacji, Czech, Węgier i Ukrainy, których liczba na targach systematycznie wzrasta.

Na targach będą producenci i dostawcy z całego świata, którzy zaprezentują nie tylko same opakowania, ale również materiały do ich tworzenia oraz rozwiązania logistyczne i techniczne. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie, będzie można przyjrzeć się z bliska całemu procesowi produkcyjnemu opakowania. Ekspozycja będzie składać się z opakowań i komponentów, etykiet i druku, ekologii, technologii, designu i reklamy oraz usług. Dużo miejsca poświęcone będzie trendom ekologicznym, designowi i technologii, w tym opakowaniom inteligentnym, aktywnym i tym stworzonym dzięki drukowi 3D.

Zapraszamy do rejestracji pod linkiem: https://packaginginnovations.exposupport.pl/visitor/register .

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: www.packaginginnovations.pl