Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Targi Warsaw Food Expo 2019, 12-14.09.2019 Nadarzyn

Targi Warsaw Food Expo 2019, 12-14.09.2019 Nadarzyn

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło patronatem Targi Warsaw Food Expo 2019, które odbędą się w dniach 12-14.09.2019 w Nadarzynie.

Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO to jedne z najważniejszych targów branżowych, dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu w Polsce. To impreza o charakterze B2B, której celem jest promocja polskiego sektora żywnościowego, umożliwiająca nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w ramach krajowego rynku jak również eksportu polskich produktów. To także prezentacja nowości i trendów na rynku spożywczym oraz, w ramach konferencji towarzyszących, okazja do dyskusji o przyszłości branży.

W poprzedniej edycji Targów, która odbyła się w maju 2018, udział wzięło blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy, w tym z Austrii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Korei Południowej, Litwy, Portugalii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Wietnamu i Włoch. Targi odwiedziło 7 tysięcy branżowych odbiorców – przedstawicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, dystrybutorów i importerów. Wystawcy mieli możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z kraju i z zagranicy w obrębie dwóch sekcji indywidualnych rozmów. Pierwsza z sesji odbyła się z krajowymi sieciami handlowymi i HoReCa w ramach Krajowej Strefy Spotkań B2B, której partnerem była Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji oraz Carrefour, druga zaś z importerami i zagranicznymi dystrybutorami żywności w ramach programu Hosted Buyers. W sumie, w ciągu trzech dni targów, odbyło się 600 indywidualnych spotkań pomiędzy polskimi i zagranicznymi producentami żywności a importerami z 15 krajów oraz z kupcami reprezentującymi 10 sieci handlowych i rynek HoReCa.

Podczas WARSAW FOOD EXPO 2019 swoją ofertę zaprezentują krajowi i zagraniczni producenci oraz dystrybutorzy żywności z branży przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, świeżych i przetworzonych owoców i warzyw, produktów zbożowych, wyrobów cukierniczych i piekarskich, żywności typu conviniece, żywności funkcjonalnej, napojów i alkoholi. Uzupełnieniem wystawy produktów spożywczych będzie prezentacja maszyn i technologii stosowanych w sektorze spożywczym.

Więcej informacji udzielają:

Kontakt:
Katarzyna Drobińska
Dyrektor Grupy Projektów
tel. +48 509 520 610
e-mail:
 

Jakub Misiewicz
Key Account Manager
tel. +48 572 333 909
e-mail:

Pliki do pobrania: