Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Targi World Food Warsaw, 9-11 kwietnia 2014r., Warszawa

Targi World Food Warsaw, 9-11 kwietnia 2014r., Warszawa

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) objęło patronatem Targi World Food Warsaw, które odbędą się w dniach 9-11 kwietnia 2014 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Targi WorldFood Warsaw, których pierwsza edycja odbędzie się w dn. 9-11 kwiecień 2014 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie, dołączą do portfolio targów WorldFood, które odbywają się od kilkunastu lat na Ukrainie, w Turcji, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Uzbekistanie oraz Rosji i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Warszawa wraz z okolicami stanowi największy rynek krajowy konsumentów licząc ponad 3 mln potencjalnych klientów. Zlokalizowana w centrum Polski, łączy kraje europejskie ze Wschodem, a także tworzy idealne centrum dystrybucji dla zarówno polskiego jak i międzynarodowych rynków. Stolica, będąc najbogatszym miastem w Polsce i jednym z najdynamiczniej rozwijających się w Europie, tworzy doskonały rynek dla wszystkich producentów i dystrybutorów.

Wszystkie targi i konferencje organizowane przez firmę Lentewenc, będącą częścią międzynarodowej Grupy ITE, są wydarzeniami ściśle B2B. Przez trzy dni, osoby związane z branżą będą miały możliwość nawiązania nowych kontaktów i poszerzenia obecnych, ocenienia zapotrzebowania rynku na ich produkty czy usługi oraz śledzenia globalnych trendów.

Podczas targów będą prezentowane produkty spożywcze i napoje, w tym produkty wysokiej jakości i organiczne. Będzie również cześć wystawy poświęcona technologii produkcji, obejmująca zarówno sam proces produkcyjny jak i opakowania dla przemysłu spożywczego.  

„Nad przygotowaniem targów, ich organizacją i promocją pracujemy wspólnie z naszymi zagranicznymi biurami, więc impreza będzie miała charakter międzynarodowy. Współpracujemy nie tylko z lokalnymi przedsiębiorcami ale przede wszystkim z przedstawicielami branży z całej Polski, Europy i całego Świata. Dobrze rozwinięta baza i rozległa sieć kontaktów wśród firm z WNP, Rosji, w Europie Zachodniej i Azji daje nam możliwość tworzenia międzynarodowych imprez na wysokim poziomie” mówi Agnieszka Szpaderska, kierownik targów WorldFood Warsaw

Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia strony:  www.worldfood.pl lub do bezpośredniego kontaktu z organizatorem:

Agnieszka Szpaderska

Project Manager

tel.: +48 22 395 66 93

mobile: +48 698 054 182

e-mail:

e-mail: