Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Wiosenne Warsztaty Sokowniczych i Napojowych, 10-11 marca 2022r., Wrocław

Wiosenne Warsztaty Sokowniczych i Napojowych, 10-11 marca 2022r., Wrocław

Wiosenne Warsztaty Napojowe 2022

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) objęła patronatem Wiosenne Warsztaty Sokowniczych i Napojowych, które odbędą się w dniach 10-11 marca 2022r. we Wrocławiu.

Podczas kolejnej edycji Wiosennych Warsztatów Sokowniczych i Napojowych organizowana przez Bikotech Sp. z o.o., będą poruszane tematy związane z jakością i bezpieczeństwem w produkcji napojów. Celem spotkania jest wskazanie Klientom trendów oraz nowych technologii w produkcji, dystrybucji i sprzedaży.

Równolegle odbędą się Warsztaty Suplementy Diety, w których również możecie wziąć udział, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W obradach weźmie udział kadra zarządzająca zakładów produkcyjnych, przedstawiciele wyższych uczelni, mediów oraz firm i instytucji branżowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.agroindustry.pl oraz kontaktując się z przedstawicielem firmy Bikotech: tel. 535 566 506.