Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > XV Międzynarodowe Sympozjum KUPS 23-25 maja 2012r. Zakopane

XV Międzynarodowe Sympozjum KUPS 23-25 maja 2012r. Zakopane

Uprzejmie zapraszamy do uczestnictwa w XV Międzynarodowym Sympozjum pt. „Strategia branży sokowniczej na trudne czasy”, organizowanego w dniach 23-25 maja 2012 roku w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

Tematyka sympozjum zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. W roku bieżącym realizowana będzie w trzech blokach tematycznych;


Ø Rynek soków i baza surowcowa do ich produkcji

Ø Nowe wyzwania i perspektywy rozwoju

Ø Innowacyjność branży sokowniczej.


Pan Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi objął patronatem honorowym tegoroczne Sympozjum KUPS.

W sympozjum tym, jak co roku uczestniczyć będą przedstawiciele firm produkujących soki pitne i zagęszczone oraz firmy bezpośrednio lub pośrednio związane z branżą sokowniczą (około 170 uczestników). Jest to zatem doskonała okazja do zaprezentowania przez firmy swoich produktów i usług. Jako organizatorzy umożliwiamy różne formy promocji dla firm (prezentacje, wystawy, załączenie folderów w materiałach sympozjalnych, degustacje, inne). Istnieje możliwość aktywnego sponsoringu, co może być wstępem do nawiązania bliżej współpracy z potencjalnymi kontrahentami. Bogaty merytorycznie program z udziałem polskich i zagranicznych prelegentów zachęca do uczestnictwa w Sympozjum.

Organizatorem Sympozjum jest Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) – organizacja branżowa, która już od 1993 roku integruje i reprezentuje polskie środowisko producentów zagęszczonych i pitnych soków, nektarów i napojów owocowych i warzywnych. Członkowie Stowarzyszenia KUPS reprezentują ponad 80% polskiego rynku soków, nektarów i napojów owocowych i warzywnych. Od powstania Stowarzyszenie KUPS, zajmuje się rozwijaniem i propagowaniem inicjatyw, postaw i działań sprzyjających rozwojowi produkcji i spożycia soków w Polsce oraz poprawy ich jakości. W obszarze zainteresowań i działań organizacji jest również stwarzanie warunków do rozwoju upraw owoców i warzyw dla przetwórstwa.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Szczegółowych informacji udzielają Organizatorzy:


Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS)

ul. Rakowiecka 36 lok. 340,

02-532 Warszawa, Polska

tel. +48 22 606 38 63

tel./fax. +48 22 646 44 72

www.kups.org.pl

email:

 

Pliki do pobrania: