Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > XVI Międzynarodowe Sympozjum KUPS, 22-24 maja 2013, Jachranka

XVI Międzynarodowe Sympozjum KUPS, 22-24 maja 2013, Jachranka

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) organizuje kolejne już XVI Międzynarodowe Sympozjum  pt. „Dorobek  20 lat branży sokowniczej w Polsce i perspektywy na przyszłość” w dniach 22-24 maja 2013 roku w Hotelu Windsor Palace Hotel w Jachrance.

Sympozjum połączone będzie z uroczystymi obchodami Jubileuszu 20-lecia Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków.

Część oficjalna jubileuszu odbędzie się z udziałem przedstawicieli administracji państwowej, świata nauki, członków KUPS oraz przedstawicieli firm współpracujących z branżą i zakończy się częścią artystyczną i uroczystą kolacją.

Z uwagi na wyjątkowy charakter jubileuszu serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do objęcia uroczystości statusem „Sponsora Głównego” oraz „Sponsora” Jubileuszu 20-lecia Stowarzyszenia KUPS”.

Podczas Sympozjum, jak co roku, umożliwiamy również standardowe formy promocji dla firm, w tym w szczególności referaty, prezentacje, stoiska, wystawy, załączenie folderów w materiałach sympozjalnych, degustacje.

Zachęcamy do form aktywnego sponsoringu, które dają szansę na nawiązanie bliższej współpracy z potencjalnymi kontrahentami.

W Sympozjum jak co roku przewidywany jest udział około 180 osób, głównie polskich i zagranicznych przedstawicieli producentów surowców, soków pitnych i zagęszczonych jak również branż pokrewnych związanych z przetwórstwem owoców i warzyw.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem KUPS.

Z początkiem 2013 roku dostępny będzie program ramowy, formularz zgłoszenia na Sympozjum oraz formularz zgłoszenia do Hotelu.

Pliki do pobrania: