Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > XX Międzynarodowe SYMPOZJUM KUPS, 17-19 maja 2017 r., Wisła

XX Międzynarodowe SYMPOZJUM KUPS, 17-19 maja 2017 r., Wisła

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) organizuje jubileuszowe XX Międzynarodowe Sympozjum  pt. „Branża sokownicza w obliczu wyzwań rynku światowego i krajowego” w dniach 17-19  maja 2017 roku w Hotelu “Gołębiewski” w Wiśle.

Podczas Sympozjum zaplanowano 3 panele tematyczne:

– Rynek soków i baza surowcowa do ich produkcji

– Nowe wyzwania i perspektywy rozwoju branży

– Innowacyjność branży sokowniczej

Podczas Sympozjum, jak co roku, umożliwiamy również standardowe formy promocji dla firm, w tym w szczególności referaty, prezentacje, stoiska, wystawy, załączenie folderów w materiałach sympozjalnych, degustacje.

Zachęcamy do form aktywnego sponsoringu, które dają szansę na nawiązanie bliższej współpracy z potencjalnymi kontrahentami.

W Sympozjum, jak co roku przewidywany jest udział około 200 osób, głównie polskich i zagranicznych przedstawicieli producentów surowców, soków pitnych i zagęszczonych jak również branż pokrewnych związanych z przetwórstwem owoców i warzyw.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem KUPS: tel. +48 22 606 38 63, fax. +48 22 646 44 72, email: .

Poniżej pakiet sympozjalny oraz karty zgłoszeniowe.

Więcej informacji na stronie www:

www.kups.org.pl/konferencjakups

Pliki do pobrania: