Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > XXI Miedzynarodowe Sympozjum KUPS, 23-25 maja 2018, Łódź

XXI Miedzynarodowe Sympozjum KUPS, 23-25 maja 2018, Łódź

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) organizuje XXI Międzynarodowe Sympozjum  pt. „Strategia branży sokowniczej w zmieniających się warunkach rynkowych” w dniach  23-25 maja 2018 roku w Hotelu DoubleTree by Hilton, Łódź.

Podczas Sympozjum zaplanowano 2 panele tematyczne:

– Rynek soków i baza surowcowa do ich produkcji

– Nowe wyzwania i perspektywy rozwoju branży

oraz warsztaty.

Podczas Sympozjum, jak co roku, umożliwiamy również standardowe formy promocji dla firm, w tym w szczególności referaty, prezentacje, stoiska, wystawy, załączenie folderów w materiałach sympozjalnych, degustacje.

Zachęcamy do form aktywnego sponsoringu, które dają szansę na nawiązanie bliższej współpracy z potencjalnymi kontrahentami.

W Sympozjum, jak co roku przewidywany jest udział około 200 osób, głównie polskich i zagranicznych przedstawicieli producentów surowców, soków pitnych i zagęszczonych jak również branż pokrewnych związanych z przetwórstwem owoców i warzyw.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem KUPS: tel. +48 22 606 38 63, fax. +48 22 646 44 72, email: .

Poniżej pakiet sympozjalny oraz karty zgłoszeniowe.

Więcej informacji na stronie www:

www.kups.org.pl/konferencjakups

Pliki do pobrania: