Branża
Branża > Informacje dla branży > Newsy prasowe > Pani Danuta Jaworska odchodzi z branży sokowniczej

Pani Danuta Jaworska odchodzi z branży sokowniczej

Z końcem 2023 roku pani Danuta Jaworska kończy współpracę z firmą Bucher Unipektin AG. Poniżej kilka słów przesłane przez Firmę Bucher Unipektin AG doceniającą bardzo duży wkład pani Danusi, która przez wiele lat reprezentowała Firmę w Polsce.

Pod koniec tego roku kończy się pewien okres: po ponad 30 latach pracy nasza współpracownica, pani Danuta Jaworska, rozpoczyna nowy rozdział swojego życia, przechodząc na w pełni zasłużoną emeryturę.

Okres od czasu jej zatrudnienia przez firmę Bucher, tj. od początku roku 1991, minął bardzo szybko. Przez cały ten czas pani Danuta dbała o obecność firmy Bucher w Polsce. Z nią mogliśmy realizować liczne, często bardzo wymagające projekty. Praktycznie wszystkie maszyny i urządzenia sprzedane za jej pośrednictwem spełniają do dzisiaj swoje zadania i będą je spełniać z pewnością jeszcze przez wiele kolejnych lat.

Panią Danutę wyróżniały rzetelność, sumienność i opanowanie. Wiemy, że nie tylko nam, ale również naszym Klientom będzie jej brakować.

Serdecznie dziękujemy pani Danucie za lata oddanej współpracy i życzymy Jej wszystkiego co najlepsze, dużo szczęścia i zdrowia w kolejnych latach. Jesteśmy przekonani, że na nowy etap życia pani Danuta ma już liczne plany.

Wszystkiego dobrego.

Bucher Unipektin AG