O nas
O nas > Członkowie > O naszych członkach > Nowym członkiem KUPS została Firma Aluflexpack Polska

Nowym członkiem KUPS została Firma Aluflexpack Polska

22.03.2022

Do Członków Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków dołączyła firma Aluflexpack Polska Sp. z o.o.

Dzięki ponad  40-letniemu doświadczeniu, działająca na rynkach europejskich i światowych, Grupa Aluflexpack (Aluflexpack) dostarcza wysokiej jakości opakowania wielowarstwowe oraz oferuje  technologie barierowe dla wiodących marek znanych produktów.

Aluflexpack działa jako grupa 13 zintegrowanych lokalizacji w Europie, z centralą w Szwajcarii, biurem sprzedaży i administracji w Austrii, centrum logistycznym i biurem sprzedaży w Polsce oraz nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi w Chorwacji, Francji, Polsce, Szwajcarii i Turcji.

Głównym obszarem działania  jest opracowywanie i produkcja opakowań z wykorzystaniem aluminium jako preferowanego materiału, opakowań z tworzyw sztucznych i papieru do kawy i herbaty, słodyczy, produktów mleczarskich, wyrobów sektora przetwórstwa owoców i warzyw, karmy  dla zwierząt domowych oraz przemysłu farmaceutycznego.

Aluflexpack dostarcza na rynki wysokiej jakości produkty, takie jak folie, przykrywki, saszetki, kubki aluminiowe oraz  kapsułki. Firma funkcjonuje w oparciu o zintegrowany łańcuch wartości, co pozwala  na  tworzenie synergii pomiędzy zakładami produkcyjnymi oraz zapewnienia optymalną jakość usług, elastyczność, sprawność i niezawodność w codziennej działalności, jak również kompetencje w rozwoju nowych i istniejących produktów.

Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenie KUPS została pani Maria Grabowska – Prezes Zarządu.