1908.png

Stowarzyszenie KUPS partnerem Bajecznego Dnia Dziecka, Warszawa

16.06.2014

Kategoria:

8 czerwca 2014 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbył się event Bajeczny Dzień Dziecka. Na zaproszenie ‘Fundacji Żyjmy Zdrowo’ Krajowa Unia Producentów Soków została partnerem wydarzenia.

Dzięki uprzejmości naszych członków, firm: Emig Sp. z o.o. , Marwit Sp. z o.o., Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw „Owoc Łącki” Sp. z o.o., Tymbark Sp. z o.o. S.K.oraz Viands Sp. z o.o. możliwa była degustacja, która cieszyła się dużą popularnością. Do współpracy na stoisku zaprosiliśmy dietetyczkę mgr Annę Wronę z Pracowni Dietetyki Pediatrycznej, Uniwersytety Jagielloński Collegium Medium. Pani dietetyk udzielała zainteresowanym rodzicom porad żywieniowych oraz propagowała ideę 5 porcji warzyw,o woców lub soku. Na stoisku udostępniliśmy liczne materiały edukacyjne dotyczące akcji
‘5 porcji warzyw, owoców lub soku’ oraz autorskie foldery KUPS`u. Spotkanie z maluchami i ich rodzicami było wspaniałą okazją do tego, żeby promować i zachęcać do większego spożywania zdrowych soków, a także do edukowania przyszłych świadomych konsumentów znających wartość i jakość soków.

Kategorie: