3564.jpg

Światowy Dzień Soku – 30 maja – sprawdź, co się będzie działo!

27.05.2021

Kategoria:

1 z 5 porcji warzyw i owoców – tak najprościej określić szklankę soku, po którą warto sięgać każdego dnia. A szczególnie w Światowy Dzień Soku, który jak co roku wypada 30 maja! Przyłącz się do świętowania i sprawdź, co przygotowaliśmy z tej okazji, żeby podkreślić, że ze szklanką soku 5 porcji jest naprawdę proste!

Świętujemy z Radiem ZET!

I to na bogato! Już 28.05 w programie „Dzień dobry bardzo!” będziemy zachęcać do sięgania po szklankę soku w niebagatelny sposób – zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać rodzinny zapas soku! Formuła konkursu jest banalnie prosta, a to, co się liczy, to szybkość odpowiedzi – na trzy pytania trzeba udzielić trzech ekspresowych odpowiedzi. Słuchaj radia ZET w piątkowy poranek pomiędzy 6:00 a 10:00 i weź udział w zabawie – dowiesz się też kilku ciekawostek o sokach, które być może Cię zaskoczą!

A już 30 maja, w Światowy Dzień Soku, kolejne dwie serie konkursowe, w których oprócz zapasu soków do wygrania jest 500 zł na zdrowe zakupy! Tu już mamy jedno pytanie konkursowe, na które należy precyzyjnie odpowiedzieć – słuchaj Radia ZET w godzinach 9:00-10:00 oraz 14:00-15:00 i daj sobie szansę na wygraną!

Kategorie: