Dzień Dziecka 2.06.2022r.

Apetyt na polskie bierze udział w Dniu Dziecka w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, 4 czerwca 2022 roku

03.06.2022

Kategoria:

? 4 czerwca 2022

godz. 10:00 – 16:00

? Al. Ujazdowskie 1/3

Działania promocyjne realizowane na rzecz branży sokowniczej przez Stowarzyszenie KUPS zostały zauważone przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dzięki realizacji kampanii wspierającej patriotyzm konsumencki – Apetyt na polskie – bierzemy udział w pikniku z okazji DNIA DZIECKA w KPRM. Dzięki Państwu możemy realizować projekty i działania oraz docierać do szerokiej grupy odbiorców z pozytywnym komunikatem na temat soków. Także dzięki Państwa uprzejmości, a dzięki dostarczonym przez Państwa produktów dzieci biorące udział w wydarzeniu będą miały dostęp do szerokiej oferty, różnorodnych soków.

Na stoisku Stowarzyszenia KUPS w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zaplanowano:

Dodatkowo rodziny odwiedzające nasze stoisko będą mogły odpocząć na wygodnych pufach degustując sok. Zaplanowano również specjalną przestrzeń do pamiątkowych zdjęć.

Jeśli mieliby Państwo ochotę wziąć udział w tym wydarzeniu, serdecznie zapraszamy w sobotę, 4 czerwca w godzinach 10:00 – 16:00. Event odbywa się w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wejście zlokalizowano od Alei Ujazdowskiej 1/3. Wstęp wolny.

W czasie wydarzenia zaplanowano szereg innych aktywności, np.:

?pokazy tresury psów

?symulatory jazdy na motocyklach żużlowych i wyścigowych

?malowanie twarzy

?strefa gastronomiczna

?gry, zabawy i wiele innych atrakcji

?Wstęp wolny

Kategorie: