Dzień Dziecka

Apetyt na Polskie na Dniu Dziecka w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 3.06.2023

01.06.2023

Kategoria:

3 czerwca 2023

godz. 10:00 – 17:00

Al. Ujazdowskie 1/3

Działania promocyjne realizowane na rzecz branży sokowniczej przez Stowarzyszenie KUPS zostały zauważone przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – dzięki realizacji kampanii wspierającej patriotyzm konsumencki – Apetyt na polskie – weźmiemy udział w pikniku z okazji DNIA DZIECKA w Ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Aleje Ujazdowskie 1/3, Warszawa. Na zaproszenie nas wpłynął również pozytywny wizerunek Członków Stowarzyszenia KUPS oraz zaangażowanie we wspieraniu inicjatyw prozdrowotnych. Dzięki Państwa wsparciu możemy realizować angażujące projekty i działania oraz docierać do szerokiej grupy odbiorców z pozytywnym komunikatem na temat soków. Także dzięki Państwa uprzejmości – dzieci biorące udział w wydarzeniu będą miały dostęp do najwyższej jakości soków (dostępny będzie szeroki wybór soków dostarczonych przez Państwa, za co serdecznie dziękujemy).

Na stoisku Stowarzyszenia KUPS zaplanowano liczne atrakcje – porady dietetyka, edukacyjne zabawy i konkursy dla najmłodszych.

Dodatkowo rodziny odwiedzające nasze stoisko będą mogły odpocząć na wygodnych pufach posilając się sokie . Zaplanowano również specjalną przestrzeń do pamiątkowych zdjęć.

Jeśli mieliby Państwo ochotę wziąć w tym wydarzeniu, zapraszamy w sobotę, 3 czerwca w godzinach 10:00 – 17:00. Spotkanie odbędzie się w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Aleje Ujazdowskie 1/3, Warszawa. Wejście zlokalizowano od Al. Ujazdowskich.

Oprócz stoiska Stowarzyszenia KUPS Organizatorzy Pikniku zaplanowali również:

🎭 teatrzyk “Wielka przygoda małej chmurki”
🪄 pokazy magików
🐕 pokaz pracy policyjnego psa
🧪 pokaz eksperymentów z wodą
➡️ doświadczenie z trenażerem czasu reakcji
🍽 strefa gastronomiczna
🎲 gry, zabawy i wiele innych atrakcji

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów Social Media:

Facebook: https://www.facebook.com/apetytnapolskie/

Instagram: https://www.instagram.com/apetytnapolskie/

Oraz strony: www.apetytnapolskie.com

Kategorie: