nds_kwadrat_ogolny_2023

Apetyt na Polskie na Narodowym Dniu Sportu, 17 września 2023r., Błonia Stadionu Narodowego w Warszawie

06.09.2023

Kategoria:

17 września, w godzinach 12:00-17:00 odbędzie się wielki piknik sportowo-rodzinny na błoniach PGE Narodowego! 

Na błoniach PGE Narodowego będą czekać na Was trzy strefy: polskich owoców i warzyw, sportowa, a także rodzinna. Pokazy gimnastyczne, wystawa pokazowych łodzi, warsztaty kulinarne, konsultacje z dietetykami, zawody sportowe, spotkanie z kucykami, zwiedzanie szybowca i wiele innych atrakcji już 17 września! 

Wstęp wolny!

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Strefa Polskich Owoców i Warzyw

Strategicznym partnerem aktywnego stylu życia i Narodowego Dnia Sportu 2023 są polscy producenci owoców i warzyw. Wspólnie promujemy jeden prosty fakt: warzywa i owoce powinny stanowić połowę tego co jemy w każdym posiłku. Zdrowy tryb życia zaczyna się nie tylko na boisku, czy sali gimnastycznej, ale również na talerzu! 

Strefa Owoców i Warzyw jest finansowana z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

Strefa sportowa

Miasteczko paraolimpijskie, prezentacje sportów zarówno letnich, jak i zimowych, a być może nawet takich dyscyplin, o których nigdy nie słyszeliście! Poza tym stanowiska polskich związków sportowych, ośrodków sportu i rekreacji, organizacji sportowych, których misją jest zachęcenie Was do uprawiania sportu, produkcji endorfin i aktywnego spędzania czasu. Wszystko pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów. Sprawdźcie, co jeszcze przygotowaliśmy dla Was w strefie sportowej na naszym pikniku. 

Strefa Warszawskich Dni Rodzinnych

W strefie WDR aktywność dla siebie znajdzie absolutnie każdy – początkujące i zaawansowane mole książkowe, miłośnicy aktywnej turystyki, fani i fanki motoryzacji, eko-świry, którym bliskie sercu jest dobro naszej Planety, czy osoby, marzące o tym, by w przyszłości stworzyć swoją własną grę komputerową. Co więcej? Lekcje muzealne, przejażdżki teatralną rikszą, lekcje matematyki i ćwiczenia doskonalące pamięć. I to nie wszystko!

Więcej informacji w linku: https://narodowydziensportu.pl/piknik-w-warszawie

Kategorie: