Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Akademia Sokowa V pt. „Produkty sokownicze – technologia, rynek, żywienie, zdrowie”, 29.11.2018, Łódź

Akademia Sokowa V pt. „Produkty sokownicze – technologia, rynek, żywienie, zdrowie”, 29.11.2018, Łódź

Uprzejmie informujemy, że po raz piąty organizujemy wspólnie z jednostkami naukowymi konferencję z cyklu „Akademia Sokowa”.

W roku bieżącym organizatorami Akademii Sokowej obok Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków jest Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej oraz Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Akademii Sokowej V pt. „Produkty sokownicze – technologia, rynek, żywienie, zdrowie”, odbędzie się w Auli S-8 (Budynek A3)  na Politechnice Łódzkiej, Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności w Łodzi w dniu 29 listopada 2018 r.

Udział w konferencji jest darmowy, przy czym organizatorzy nie zwracają kosztów dojazdu. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Wszelkie informacje wraz z programem oraz formularz rejestracyjny on-line można znaleźć na stronach:

http://akademiasokowa.p.lodz.pl/

Celem każdej konferencji z cyklu „Akademia Sokowa” jest popularyzacja wiedzy na temat technologii i produkcji krajowych soków owocowych, warzywnych oraz innych produktów sokowniczych.

Jako prelegenci wezmą udział zarówno technolodzy i analitycy, jak również żywieniowcy i dietetycy, którzy przedstawią interesujące prezentacje.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Pliki do pobrania: