Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > 10. edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów, 16-18 kwietnia 2024 r., Warszawa

10. edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów, 16-18 kwietnia 2024 r., Warszawa

Stowarzyszenie KUPS objęło partnerstwem instytucjonalnym 10. edycję Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów, która odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia 2024 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Uczestnictwo w targach to niepowtarzalna okazja do odkrycia najnowszych trendów w branży spożywczej, nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz uczestnictwa w ponad 40 debatach i prelekcjach prowadzonych przez uznanych ekspertów. Ponad 300 Wystawców i tysiące branżowych Odwiedzających, w tym producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele sieci handlowych, hurtowni, sklepów detalicznych i specjalistycznych, restauracji i hoteli, znajdą tu platformę do wymiany doświadczeń i wiedzy. 

W tym roku szczególną uwagę poświęcone zostanie innowacjom i rozwiązaniom przyszłościowym. Z dumą zaprezentowany zostanie sektor FoodTech & Packaging, gdzie najnowsze systemy pakowania produktów spożywczych staną się dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Nie zabraknie również okazji do bezpośredniego spotkania z wybranymi przedstawicielami sieci handlowych i przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy, poprzez spotkania handlowe, które ułatwią nawiązywanie kontaktów handlowych 1:1 i rozwijanie sieci biznesowej.

Podczas 10. edycji będzie miał miejsce również konkurs o Złoty Medal targów WorldFood Poland, prestiżowe wyróżnienie przyznawane najlepszym produktom prezentowanym przez Wystawców. To doskonała okazja, aby być wśród pierwszych, którzy poznają produkty, które wkrótce mogą zrewolucjonizować rynek. 

Na targach, różnorodne sektory branży spożywczej, spotykają się, tworząc unikalną platformę dla efektywnego rozwoju i innowacji. Łącząc siły z NutraFood Poland i ColdChain Poland, stworzono kompleksową platformę dla producentów żywności, suplementów diety oraz dostawców rozwiązań logistycznych i technologii chłodniczych. Uczestnictwo w targach otwiera drzwi do nowych rynków i możliwości, znacząco zwiększając efektywność operacyjną i konkurencyjność firm. To wyjątkowa okazja, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami, które kształtują przyszłość branży.

Więcej informacji na www.worldfood.pl i zaplanuj swoją obecność na najważniejszym wydarzeniu branży spożywczej w roku! 

Zarejestruj się pod linkiem!