Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > eFORUM Prawa żywnościowego, 25-26.04.2024r.

eFORUM Prawa żywnościowego, 25-26.04.2024r.

Stowarzyszenie KUPS objęło patronatem eFORUM FoodFakty Prawa żywnościowego – Najważniejsze zmiany i nadchodzące wyzwania regulacyjne, które odbędzie się online w dniach 25-26 kwietnia 2024 roku.

Wiosenne edycje eFORUM Prawa Żywnościowego FoodFakty to już od kilku lat swoisty przegląd najważniejszych zmian, elementów które stwarzają problemy od strony decyzyjnej, aplikacyjnej lub kontrolnej i spotkanie najlepszych prawników z Państwem w formie online.

Skupi się na regulacjach i tematach, które pojawiły w ostatnich miesiącach lub są nadal trudne w interpretacji. Tym razem „śmielej” spojrzy w perspektywę przyszłych zmian i spróbuje określić te najprawdopodobniejsze scenariusze.

W tej edycji chcą zaproponować dodatkową nową formułę – suplement do szkolenia. Panel Ekspertów z rynków międzynarodowych. Zdają sobie sprawę, że angielska wersja językowa może nie dla wszystkich być przyjazna, ale mamy nadzieję, że wartość spojrzenia z innej perspektywy przeważy zdecydowanie na plus.

Więcej informacji poniżej:

I dzień: https://foodfakty.pl/wiosenne-eforum-prawo-zywnosciowe-foodfakty-najwazniejsze-zmiany-i-nadchodzace-wyzwania-regulacyjne-dzien-1

II dzień: https://foodfakty.pl/wiosenne-eforum-prawo-zywnosciowe-foodfakty-najwazniejsze-zmiany-i-nadchodzace-wyzwania-regulacyjne-dzien-2

Pliki do pobrania: