Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > INTERVITIS INTERFRUCTA – 24-27 kwietnia 2013 r., Stuttgart

INTERVITIS INTERFRUCTA – 24-27 kwietnia 2013 r., Stuttgart

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) objęło patronatem INTERVITIS INTERFRUCTA – Międzynarodowe Targi Technologii Produkcji Wina, Soków i Napojów Alkoholowych oraz Uprawy i Przetwórstwa Owoców, które odbędą się w dniach 24 – 27 kwietnia 2013 roku w Stuttgarcie.

Targi INTERVITIS INTERFRUCTA są największymi na świecie targami tej branży. Prezentują pełną linię produkcyjną soków i win, począwszy od uprawy surowców – winorośli i innych owoców, poprzez ich przetwórstwo, pakowanie i transport gotowych produktów. Przeznaczone są dla wszystkich przedsiębiorstw branży winiarskiej, owocowej, firm produkujących soki i napoje owocowe, napoje alkoholowe, wina musujące, a także ocet i olej oraz inne specjalistyczne produkty na bazie winogron i innych owoców.

Zakres tematyczny targów jest bardzo rozległy i obejmuje 4 główne działy:

§  technologia uprawy i zbiorów (m.in. uprawa gleby, winorośli, drzew i krzewów owocowych, ochrona roślin, maszyny i urządzenia do zbioru winogron i innych owoców, transport owoców)

§  przetwórstwo i sterownie procesem produkcji (m.in. pompy i systemy transportujące, technika rozdzielania i filtracji, przetwórstwo winogron i owoców, przetwórstwo moszczu, wina, soków owocowych i napojów alkoholowych, badanie napojów, technika pomiaru, sterowania i regulacji, oczyszczanie i higiena, system odprowadzania ścieków technologia produkcji wina perlistego i musującego, gorzelnictwo, technologia produkcji octu i oleju)

§  technologia napełniania i pakowania (m.in. urządzenia sortujące i kontrolne, urządzenia do napełniania, technika zamykania, opakowania, maszyny i urządzenia do pakowania)

§  marketing i organizacja (sprzedaż i prezentacja, usługi i informacje, logistyka)

Podczas tegorocznych targów w 5 halach wystawienniczych na powierzchni 65.000 m2 swoją ofertę zaprezentuje około 600 wystawców. Targi odwiedzi, wg przewidywań organizatorów, około 45.000 zwiedzających z całego świata, którzy z pewnością skorzystają z ułatwionego dojazdu na teren targów. Położone tuż obok terenów targowych lotnisko oferuje połączenia rejsowe do ponad 100 miast w 34 krajach. Stuttgart jest również drugim co do wielkości punktem przylotów i odlotów „tanich linii lotniczych” na terenie Niemiec. Tereny targowe znajdują się także tuż przy autostradzie A8 i są połączone komunikacją miejską z centrum miasta.

Termin otwarcia targów:

24 – 27 kwietnia godz. 9.00 – 18.00

Bilety wstępu:

Dla podmiotów zrzeszonych w Krajowej Unii Producentów Soków Targi oferują bezpłatne karty wstępu na

targi.

Targi dają również możliwość uczestnictwa w wielu interesujących wydarzeniach takich jak prezentacje nowych maszyn, 61. edycja Niemieckiego Kongresu Produkcji Wina, który będzie odbywał się równolegle z targami, a także liczne degustacje win, soków i napojów oraz inne fascynujące punkty programu ramowego towarzyszącego targom. W żadnym innym miejscu nie znajdą Państwo tylu fachowych informacji oraz inspiracji dla Państwa Firmy.

Przedstawicielstwo Targów Stuttgarckich organizuje we współpracy z biurem podróży Business Travel wyjazd grupowy na targi Intervitis Interfructa. Szczegóły w Przedstawicielstwie Targów.

Zapraszamy do Stuttgartu, na najładniejsze i najnowocześniejsze tereny targowe w Europie!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami, które są motorem postępu i inspiracją do rozwoju każdego przedsiębiorstwa!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących targów Intervitis Interfructa prosimy o kontakt z Przedstawicielstwem Targów Stuttgarckich w Polsce – tel. 22-620 71 98, 620 72 98, e-mail: .

Więcej informacji na stronie targów:

http://www.messe-stuttgart.de/intervitis-interfructa/