Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Kongres Ekspansywnych Eksporterów, 15-16 listopada 2023r., Kielce

Kongres Ekspansywnych Eksporterów, 15-16 listopada 2023r., Kielce

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) objęło partnerstwem Kongres Ekspansywnych Eksporterów, który odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2023 r. w Centrum Kongresowym Targi Kielce.

Kongres jest organizowany we współpracy z Targami Kielce. Dodatkowo, równolegle z Kongresem odbędą się Targi Marek Własnych Future Private Labels Expo oraz Forum Marki Własnej.

Kongres Ekspansywnych Eksporterów to wyjątkowe wydarzenie łączące instytucje publiczne i sektor usług dla eksporterów wraz z przedsiębiorcami – zarówno tymi, którzy już działają za granicą, poszukując nowych rynków, oraz tymi, którzy nadal zastanawiają się czy spróbować swoich sił w eksporcie.

W poprzedniej edycji Kongresu uczestniczyli przedstawiciele organizacji biznesowych, administracji rządowej i samorządowej, organizacji pozarządowych, izb bilateralnych, media, a przede wszystkim doświadczeni eksporterzy, którzy dzielili się swoim doświadczeniem. Wydarzenie było miejscem bezpośredniego dialogu ze specjalistami w swoich dziedzinach, pozwalającym na wymianę poglądów pomiędzy ekspertami.

W ramach współpracy chcielibyśmy, abyście Państwo pomogli nam w promocji wydarzenia wśród potencjalnych uczestników poprzez umieszczenie informacji o Kongresie na Państwa portalach i stronach internetowych oraz rozesłanie informacji do swojej sieci kontaktów. W załącznikach przesyłam propozycje mailingu i notek promujących. Jeśli zaszłaby potrzeba jakichś modyfikacji – proszę je śmiało dopasować do Państwa potrzeb. Przesyłam również baner na LinkedIna oraz logotyp Kongresu – może okażą się przydatne.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: www.kongreseksporterow.org.

Pliki do pobrania: