Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Spotkanie Sekcji Producentów Soków Bezpośrednich (NFC)

Spotkanie Sekcji Producentów Soków Bezpośrednich (NFC)

Stowarzyszenie KUPS zaprasza na pierwsze posiedzenie Sekcji Producentów Soków Bezpośrednich (Sekcja NFC), którego celem jest przedstawienie zagadnień i tematów związanych z wymaganiami prawnymi jakości handlowej i znakowania soków NFC, jak również technologii produkcji, oceny jakości oraz zagadnień dotyczących oceny i kontroli soków przez Inspekcje kontrolne, jak i w ramach samokontroli.

Pierwsze posiedzenie będzie również okazją do przedyskutowania potrzeb i zakresu aktywności tworzonej Sekcji NFC.  

Posiedzenie odbędzie się w dniu 2 grudnia 2015 roku w godz. 9:30 – 13:30 w sali 9 (parter) w siedzibie KUPS przy  ulicy Rakowieckiej 36 w Warszawie (budynek Instytutu Biotechnologii Przemysłu Spożywczego).

Przewodniczącym Sekcji NFC zgodnie z decyzją Zarządu Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków został pan Krzysztof Maurer  (właściciel PUH Tłocznia Maurer).

Stowarzyszenie KUPS od wielu lat podejmuje szereg  inicjatyw, które mają na głównie celu rzetelne reprezentowanie i rozwój całej branży, kształtowanie korzystnego wizerunku polskich producentów soków oraz promowanie za granicą krajowych producentów i sprzedawców soków. Obecnie widzimy również potrzebę silniejszych działań i integracji producentów soków NFC na rzecz rozwoju soków NFC, czemu miałaby służyć tworzona Sekcja NFC.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 30 listopada 2015 roku emailowo: lub telefonicznie 22 606 38 63. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

 

Poniżej program spotkania.

Pliki do pobrania: