Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Stowarzyszenie KUPS na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023

Stowarzyszenie KUPS na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023

Stowarzyszenie KUPS patronuje 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem „Współpraca na rzecz rozwoju – w obliczu wyzwań jutra”. Jednocześnie serdecznie zapraszamy na konferencję branżową, w której udział weźmie dr inż. Barbara Groele „Globalne trendy i wyzwania w sektorze rolno-spożywczym” w dniu 19 października 2023 o godz. 14:30–16:00.

Prelegenci poruszą między innymi tematy związane z globalnymi trendami w sektorze rolno-spożywczym, urbanizacji procesów logistycznych czy unikatowych rozwiązań powiązanych między innymi z przemysłem 4.0.

Nie mogło również zabraknąć paneli tematycznych, poświęconych kobietom w świecie innowacji:  „Kobieta nauki, która zmienia świat” i „Siła kobiet w biznesie”. Oba panele  odbędą się w trakcie drugiego dnia wydarzenia, 20 października.

Zwieńczeniem 8 Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023 będzie Gala Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju, na której rozdane zostaną po raz kolejny statuetki i certyfikaty „Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju”, Nagrody „Naukowiec Przyszłości”, a także uhonorowani zostaną także laureaci „Marki Przyszłości”. Galę poprowadzi Marcin Prokop.

Kongres odbędzie się w Uniejowie – najmłodszej w Polsce miejscowości uzdrowiskowej, mogącej poszczycić się unikalnymi na skalę kraju źródłami geotermalnymi.

Wciąż istnieje możliwość uczestnictwa w 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. Link do rejestracji znajduje się poniżej;

Wszystkie szczegółowe informacje o Forum Inteligentnego Rozwoju wraz z aktualną Agendą wydarzenia znajdują się na witrynie internetowej:

www.irforum.pl

#ForumInteligentnegoRozwoju #FIR #Uniejów2023 # #PolskaNagrodaInteligentnegoRozwoju #PNIR #InteligentnyRozwój innowacje