Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > V edycja Konferencji Sady i Ogrody, 7.11.2019r., Warszawa

V edycja Konferencji Sady i Ogrody, 7.11.2019r., Warszawa

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków zostało partnerem instytucjonalnym V edycji konferencji “Sady i Ogrody”, która odbędzie się w dniu 7 listopada 2019 roku w w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo w Warszawie.
Wyzwania dla współczesnego ogrodnictwa, problematyka małych gospodarstw, zarządzanie finansami i ryzykiem w gospodarstwie, nowe rozwiązania IT w produkcji – to wybrane zagadnienia konferencji „Sady i ogrody”, która odbędzie się 7 listopada 2019 r. w Global Expo w Warszawie. W wydarzeniu wezmą udział naukowcy, praktycy ogrodnictwa oraz autorytety ze świata nauki, polityki i biznesu, a także sadownicy i plantatorzy owoców i warzyw. Konferencja towarzyszy spotkaniu branży rolniczej pod nazwą „Narodowe wyzwania w rolnictwie”.
Program piątej już edycji konferencji „Sady i Ogrody” obejmuje liczne prezentacje i dyskusje z udziałem wybitnych naukowców i praktyków. Konferencja jest źródłem najbardziej aktualnych informacji dotyczących rynku owoców i warzyw – ich cen, przetwórstwa, porad z zakresu nawożenia, ochrony roślin oraz technik sadowniczo-ogrodniczych.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji na stronie:
https://konferencje.ptwp.pl/pl/konferencja,329 .
Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP.
Więcej informacji o konferencji „Sady i Ogrody” poniżej oraz w linku: http://www.sadyogrody.pl/konferencje/

Pliki do pobrania: