Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > VII Akademia Sokowa, 15 listopada 2023, Skierniewice – serdecznie zapraszamy!

VII Akademia Sokowa, 15 listopada 2023, Skierniewice – serdecznie zapraszamy!

Instytut Ogrodnictwa – PIB w Skierniewicach oraz Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków serdecznie zapraszają do udziału w VII Akademii Sokowej pt. „Produkty sokownicze – jakość, technologia i oczekiwania konsumentów”, która odbędzie się w sali konferencyjnej 233, p. II Instytutu Ogrodnictwa – PIB, ul. Pomologiczna 18 w Skierniewicach w dniu 15 listopada 2023 r.
 

Uprzejmie informujemy, że wracamy po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do konferencji z cyklu „Akademia Sokowa”, VII edycji.

Udział w konferencji jest bezpłatny, organizatorzy nie zwracają kosztów dojazdu i noclegu. Konferencja stacjonarna, brak możliwości udziału online.

Ograniczona liczba miejsce, obowiązuje wcześniejsza rejestracja do 6 listopada 2023 roku.

Wszelkie informacje wraz z programem oraz formularzem rejestracyjnym przesyłamy w załączeniu.

Dla zainteresowanych noclegiem w załączeniu dodatkowa informacja o bazie hotelowej w Skierniewicach.

Tematem przewodnim bieżącej Akademii Sokowej jest spełnienie oczekiwań konsumentów a ostatnie nowości techniczno-technologiczne oraz spodziewane zmiany legislacyjne.

Prelegenci z uznanych i wiodących instytutów naukowych oraz środowisk akademickich podzielą się z uczestnikami najnowszymi doniesieniami naukowymi, badaniami oraz nowościami technologicznymi w obszarze tematyki owocowo-warzywnej, w tym sokowniczej.  

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyką, w szczególności pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz przedstawicieli instytucji i firm zajmujących się projektowaniem i produkcją przetworów z owoców i warzyw, w tym soków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Pliki do pobrania: