Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > XVII Międzynarodowe Sympozjum KUPS, 14-16 maja 2014, Kraków

XVII Międzynarodowe Sympozjum KUPS, 14-16 maja 2014, Kraków

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) organizuje kolejne już XVII Międzynarodowe Sympozjum  pt. „Stare zagrożenia, nowe szanse branży sokowniczej” w dniach 14-16 maja 2014 roku w Hotelu Best Western Premier w Krakowie.

Podczas tegorocznego Sympozjum zaplanowano 3 panele tematyczne:

– Rynek soków i baza surowcowa do ich produkcji

– Nowe wyzwania i perspektywy rozwoju branży

– Innowacyjność branży sokowniczej

Sympozjum KUPS zostało objęte Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w branży sokowniczej w kraju.   

Sympozjum KUPS zostanie zakończone kolacją w Kopalni Soli w Wieliczce w Komorze Warszawa 125 m pod ziemią. Wieczór rozpoczniemy ok. 1 godzinnym zwiedzaniem Kopalni Soli, która jest najcenniejszym zabytkiem kultury polskiej oraz zabytkiem klasy światowej wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Podczas Sympozjum, jak co roku, umożliwiamy również standardowe formy promocji dla firm, w tym w szczególności referaty, prezentacje, stoiska, wystawy, załączenie folderów w materiałach sympozjalnych, degustacje.

Zachęcamy do form aktywnego sponsoringu, które dają szansę na nawiązanie bliższej współpracy z potencjalnymi kontrahentami.

W Sympozjum, jak co roku przewidywany jest udział około 180 osób, głównie polskich i zagranicznych przedstawicieli producentów surowców, soków pitnych i zagęszczonych jak również branż pokrewnych związanych z przetwórstwem owoców i warzyw.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem KUPS.

Dodatkowo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnym zwiedzaniu Krakowa, stanowiącego światową wizytówkę polskiego dziedzictwa historycznego.

Na naszej trasie znajdą się: Barbakan i Mury Obronne, ulica Floriańska, słynny Rynek Główny z  Sukiennicami (zwiedzanie podziemi w przypadku dostępności biletów) kościół Mariacki,  Wieża Ratuszowa, Collegium Maius, Collegium Novum, Okno Papieskie, ul. Kanonicza, katedra Wawelska, dziedziniec zamkowy z zewnątrz, Smok Wawelski.

Wycieczka została zaplanowania w dniu 16.05.2014 r. w godzinach 11:00-14:00

Zwiedzane Krakowa Koszt: 75 zł netto

Wyjazd spod Hotelu Best Western Premier i powrót do Hotelu autokarem. Zwiedzanie będzie miało charakter pieszy.

W przypadku zainteresowania wycieczką bardzo prosimy o wypełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszenia.

Poniżej program ramowy, formularz zgłoszenia na Sympozjum oraz formularz zgłoszenia do Hotelu.

Pliki do pobrania: