Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > XXII Miedzynarodowe Sympozjum KUPS,22-24 maja 2019, Karpacz

XXII Miedzynarodowe Sympozjum KUPS,22-24 maja 2019, Karpacz

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) organizuje XXII Międzynarodowe Sympozjum  pt. „Branża sokownicza dziś i jutro” w dniach  22-24 maja 2019 roku w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Podczas Sympozjum zaplanowano 2 panele tematyczne:

– Rynek soków i baza surowcowa do ich produkcji

– Nowe wyzwania i perspektywy rozwoju branży

oraz warsztaty.

Podczas Sympozjum, jak co roku, umożliwiamy również standardowe formy promocji dla firm, w tym w szczególności referaty, prezentacje, stoiska, wystawy, załączenie folderów w materiałach sympozjalnych, degustacje.

Zachęcamy do form aktywnego sponsoringu, które dają szansę na nawiązanie bliższej współpracy z potencjalnymi kontrahentami.

W Sympozjum, jak co roku przewidywany jest udział ponad 200 osób, głównie polskich i zagranicznych przedstawicieli producentów surowców, soków pitnych i zagęszczonych jak również branż pokrewnych związanych z przetwórstwem owoców i warzyw.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem KUPS: tel. +48 22 606 38 63, fax. +48 22 646 44 72, email: .

Poniżej pakiet sympozjalny oraz karty zgłoszeniowe.

Więcej informacji na stronie http://www.kups.org.pl/konferencjakups/pl/strona-glowna/

Pliki do pobrania: