Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > XXIII Międzynarodowe Sympozjum KUPS “Bieżące wyzwania branży sokowniczej”, 13-15 maja 2020r., Gdańsk

XXIII Międzynarodowe Sympozjum KUPS “Bieżące wyzwania branży sokowniczej”, 13-15 maja 2020r., Gdańsk

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) organizuje XXIII Międzynarodowe Sympozjum  pt. „Bieżące wyzwania branży sokowniczej” w dniach 13-15 maja 2020 roku, w Hotelu Mercure Stare Miasto w Gdańsku.

Podczas Sympozjum, jak co roku, umożliwiamy standardowe formy promocji dla firm, w tym w szczególności referaty, prezentacje, stoiska, wystawy, załączenie folderów w materiałach sympozjalnych, degustacje.

Zachęcamy do form aktywnego sponsoringu, które dają szansę na nawiązanie bliższej współpracy z potencjalnymi kontrahentami, w przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z Biurem KUPS.

W Sympozjum jak co roku przewidywany jest udział około 200 osób, głównie polskich i zagranicznych przedstawicieli producentów surowców, soków pitnych i zagęszczonych jak również branż pokrewnych związanych z przetwórstwem owoców i warzyw.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne podczas Sympozjum.

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem KUPS.

Szczegółowe informacje (program ramowy, karty zgłoszeniowe oraz oferta sponsoringowa) poniżej:

Zapraszamy na stronę internetową: http://www.kups.org.pl/konferencjakups/pl/

Pliki do pobrania: