Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Konferencja KUPS, Wyzwania branży sokowniczej w obliczu pandemii, 29.06.2021, Warszawa

Konferencja KUPS, Wyzwania branży sokowniczej w obliczu pandemii, 29.06.2021, Warszawa

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) serdecznie zaprasza na stacjonarną przedsezonową Konferencję pt. „Wyzwania branży sokowniczej w obliczu pandemii”, która odbędzie się w dniu 29 czerwca 2021r. w godz. 14:30-23:00 w Hotelu Boss, ul. Żwanowiecka 20 w Warszawie. Po zakończeniu Konferencji zapraszamy na kolację oraz rozmowy kuluarowe.

Z uwagi na brak możliwości organizacji również w roku bieżącym Międzynarodowego Sympozjum, Stowarzyszenie KUPS organizuje przedsezonową Konferencję w mniejszym gronie, dostosowanym do obostrzeń epidemiologicznych oraz wymagań sanitarnych. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz uiszczenie opłaty konferencyjnej.

Konferencja będzie okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami na rynku produktów sokowniczych i wpływu SAR-COV2 na wybory zakupowe konsumentów. Tradycyjnie uaktualnimy informacje nt. rynku soków zagęszczonych i soków NFC w Polsce i na świecie. Konferencja będzie również okazją do zapoznania się i przedyskutowania bieżących i przyszłych obowiązków przedsiębiorców nakładanych przez UE i Polskę. Natomiast panel dyskusyjny umożliwi wymianę  wszelkich bieżących przedsezonowych informacji i zagadnień.

Serdecznie zapraszamy do aktywnej sponsorskiej współpracy wszystkich zainteresowanych, prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem KUPS.

Poniżej zaproszenie wraz z programem konferencji.

Rejestracja pod linkiem: https://forms.gle/2Z9HzRXUGjkyFSeZ8

W przypadku wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu:

tel. kom. 504 180 877

mail:

Pliki do pobrania: