Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > Kongres Alkohole i Napoje, 19.09.2018, Warszawa

Kongres Alkohole i Napoje, 19.09.2018, Warszawa

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło patronatem Kongres Alkohole i Napoje, który odbędzie się 19 września 2018 r. w hotelu Renaissance Warsaw Airport w Warszawie.

Wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę czasopisma Wiadomości Handlowe i portalu wiadomoscihandlowe.pl, jest jedyną tego typu konferencją w Polsce. Podczas spotkania odbędzie się m.in. prezentacja najnowszego raportu poświęconego sytuacji na polskim rynku soków.

W całodniowym wydarzeniu, które obejmuje prelekcje ekspertów, dyskusje panelowe, spotkania biznesowe oraz prezentacje TOP nowości, wezmą udział osoby na co dzień związane z segmentami napojów bezalkoholowych (w tym soków) i alkoholowych.

Kongres Alkohole i Napoje oferuje:

  • Dwie sesje tematyczne: SESJA ALKOHOLE i SESJA NAPOJE. Wśród tematów debat i prelekcji znajdą się m.in. aktualne tendencje rynkowe, wyzwania wynikające z nowych przepisów, kwestie związane z promocją i dystrybucją napojów, soków i alkoholi.
  • Targi, podczas których WYSTAWCY zaprezentują innowacyjne produkty i rozwiązania dla biznesu. Kategorie produktowe, które zostaną zaprezentowane to m.in.: wody i wody smakowe, napoje mleczne, soki i nektary, napoje gazowane, napoje izotoniczne, napoje energetyczne, syropy, kawy, herbaty, a także wódki, wina, wina musujące, piwa, brown spirits, likiery, nalewki, cydry,

Zachęcamy do zapisywania się na wydarzenie. Poniżej link do miejsca, w którym można zarejestrować się na Kongres:

http://kongresalkoholeinapoje.pl/rejestracja/producenci-dystrybutorzy-oraz-dostawcy-dobr-uslug-dla-branzy/

Poniżej Program Kongresu

Pliki do pobrania: