Branża
Branża > Informacje dla branży > Konferencje, seminaria, szkolenia > XVIII Międzynarodowe Sympozjum KUPS 20-22 maja 2015 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach

XVIII Międzynarodowe Sympozjum KUPS 20-22 maja 2015 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) organizuje kolejne już XVIII Międzynarodowe Sympozjum  pt. „10 lat branży sokowniczej w UE” w dniach 20-22 maja 2015 roku w Hotelu “Gołębiewski” w Mikołajkach.

Podczas Sympozjum zaplanowano 3 panele tematyczne:

– Rynek soków i baza surowcowa do ich produkcji

– Nowe wyzwania i perspektywy rozwoju branży

– Innowacyjność branży sokowniczej

Podczas Sympozjum w dniu 22 maja 2015 roku (piątek) w godz. 10:00-11:30 organizujemy bezpłatny rejs statkiem z przystani hotelowej (jezioro Tałty), po jeziorze Mikołajskim, dopływamy do jeziora Śniardwy i wracamy.

Podczas Sympozjum, jak co roku, umożliwiamy również standardowe formy promocji dla firm, w tym w szczególności referaty, prezentacje, stoiska, wystawy, załączenie folderów w materiałach sympozjalnych, degustacje.

Zachęcamy do form aktywnego sponsoringu, które dają szansę na nawiązanie bliższej współpracy z potencjalnymi kontrahentami.

W Sympozjum, jak co roku przewidywany jest udział około 200 osób, głównie polskich i zagranicznych przedstawicieli producentów surowców, soków pitnych i zagęszczonych jak również branż pokrewnych związanych z przetwórstwem owoców i warzyw.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem KUPS.

Poniżej Pakiet Sympozjalny zawierający program ramowy, kartę zgłoszenia na Sympozjum oraz formularz zgłoszeniowy do Hotelu .

Pliki do pobrania: